Porady

Eco bubble – nowoczesne pralki

Eco bubble – nowoczesne pralki

W czasach, kiedy ekologiczny styl życia staje się codziennością coraz większego procentu społeczeństwa, producenci starają się dostosować swoje produkty do najnowszych trendów i wymagań konsumentów. Tak powstała technologia Eco Bubble, którą i Ty możesz mieć w swoim domu.

Pralki z systemem Eco Bubble

Nowoczesne pralki posiadają dodatkową funkcję nazywaną Eco Bubble, co słusznie kojarzy się z bąbelkową pianą, która powstaje podczas pracy urządzenia. Co wyróżnia ten system? Wykorzystuje działanie powietrza, wody i detergentów, by stworzyć aktywną pianę, która w nieinwazyjny i bezpieczny dla ubrań sposób niweluje największe zabrudzenia w nawet bardzo niskiej temperaturze, sięgającej zaledwie 15 stopni. Pralki z nowoczesnym systemem mają dużą pojemność, nawet do 8 kg, co jest jednym z wielu sposobów na korzystny wpływ technologii Eco Bubble dla portfeli i środowiska. Pozwalają na ekonomiczne pranie, które możemy wykonywać rzadziej, z mniejszym zużyciem wody i środków piorących.

Pralki Eco Bubble zalety

Eco Bubble to pralki reklamowane jako ekologiczne i dobre dla komfortu i zdrowia. Istotnie nowoczesne pralki mają kilka cech, na które warto zwrócić uwagę, przy wyborze sprzętu do swojego domu:

  • Aktywna piana jest delikatna dla ubrań, a dokładne wypłukiwanie detergentów z materiałów sprawia, że korzysta na tym nasza skóra.
  • Niskie zużycie wody i prądu.
  • Duża pojemność pralek umożliwia zrobienie dużego prania, co również jest korzystne dla portfela i środowiska.
  • Zawartość tlenu w wodzie spływającej do kanalizacji pozytywnie wpływa na środowisko, podobnie jak niskie zużycie detergentów.

Kiedy stara pralka odmawia posłuszeństwa i najwyższy czas wymienić ją na nowszy model, warto rozważyć zakup pralki Eco Bubble, bo wszystko wskazuje na to, że jest to rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony.

Pralki Samsung Eco Bubble cena

Nowoczesne pralki Eco Bubble są tym rodzajem sprzętów, które stanowią inwestycję. Koszta zwracają się w trakcie korzystania z pralek, ponieważ pozwalają one na dużą oszczędność wody i prądu. Dodatkowo delikatny sposób prania przedłuży żywotność ubrań. Pralkę Samsung Eco Bubble można kupić za około 1200 zł. Większa pojemność i rozbudowany program wiąże się z wyższą ceną, która może sięgać nawet 3000 zł. Technologię opracowała marka Samsung, dlatego na rynku szczególnie polecane są pralki tego producenta, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać model innej, sprawdzonej przez nas, marki.

Similar Posts