Dom i Ogród

Preparaty specjalistyczne sposobem na lśniące sprzęty czy powierzchnie

Preparaty specjalistyczne sposobem na lśniące sprzęty czy powierzchnie

Nie wszystkie rodzaje zabrudzeń da się usunąć środkami o zastosowaniu uniwersalnym. Niektóre, szczególnie uciążliwe plamy czy tłuste zacieki wymagają specjalnego traktowania. W tym celu należy zaopatrzyć się w specjalistyczne preparaty, które pomogą w walce z konkretnymi, problematycznymi zanieczyszczeniami. Niezależnie od tego czy kłopoty sprawiają zabrudzenia, kamień, czy tłuszcz, dobierając odpowiedni środek będziesz sobie z nimi w stanie poradzić. Sklep ludwik.pl posiada szeroki wybór specjalistycznych środków do czyszczenia, które pomogą Ci utrzymać dom w idealnym porządku.

Preparaty specjalistyczne – dobierz odpowiedni do swoich potrzeb

Niezależnie od zabrudzeń z jakimi masz problem, bardzo łatwo znaleźć dziś preparat, który będzie pomocny. Pośród preparatów specjalistycznych przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni, można odnaleźć takie, które pomogą Ci w dbaniu o kamień, stal nierdzewną i chromowaną czy też szkło. Dzięki odpowiedniemu doborowi płynu do powierzchni, poradzisz sobie ze znajdującymi się na niej zanieczyszczeniami, a przy tym jej nie uszkodzisz! Wybranie specjalistycznego płynu do czyszczenia gwarantuje dłuższą żywotność sprzętu. 

Odkamieniacz w proszku – zadbaj o żywotność swoich urządzeń

Każdy rodzaj sprzętu, małego czy dużego AGD, który używa wody podczas działania, narażony jest na powstawanie osadu z kamienia. Pozostawienie zakamienionego czajnika czy ekspresu, to skazywanie sprzętu na awarię, a siebie na koszty ich naprawy czy wymiany. Dodatkowo, zakamieniona grzałka zużywa więcej energii do nagrzania się, więc skutkuje to większymi rachunkami. Dlatego też konieczne jest zainwestowanie w odpowiedni środek odkamieniający. Dzięki odkamieniaczowi w proszku (https://ludwik.pl/pl/product/odkamieniacz-w-proszku/) lub w płynie bez problemu poradzisz sobie z tym problemem. Nadają się one do czyszczenia wszystkich urządzeń pracujących z wodą – czajników, grzałek, ekspresów czy żelazek. Nowoczesne odkamieniacze tego typu nie posiadają smaku ani zapachu, więc nie wpłyną źle na robione później herbaty i kawy. Odkamieniacze to mały koszt, zmniejszają zarówno rachunki za prąd, jak i oddalają w czasie konieczność wymiany sprzętu na nowy. 

Płyn do mycia lodówki – pozbądź się nieprzyjemnych zapachów

Miejsce, w którym trzymamy jedzenie powinno być higieniczne i czyste! Nie ma nic gorszego niż produkty spożywcze, które przejmują nieprzyjemny zapach z lodówki i psują wrażenia smakowe potraw. W celu pozbycia się nieprzyjemnego odoru, a także brzydkich zacieków oraz tłuszczu, zaopatrz się w specjalistyczny płyn do mycia lodówki. Preparat tego typu pomoże Ci zadbać o to, by Twoja lodówka zawsze pachniała świeżością. Płyn do mycia lodówki można stosować także do lodówek turystycznych oraz narażonych na podobne zabrudzenia mikrofal. Dodatkowo ma właściwości pomagające usuwać szron ze ścian lodówki. 

Similar Posts