RTV i AGD

Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Najlepsze odkurzacze pionowe 2020

Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Najlepsze odkurzacze pionowe 2020

Odkurzacz pionowy to niezwykle praktyczne urządzenie domowe. Nie zajmuje dużo miejsca, skutecznie usuwa zanieczyszczenia i doskonale sprawdzi się w każdym domu. Pozostaje tylko pytanie, jaki odkurzacz pionowy wybrać? Przedstawiamy najlepsze odkurzacze pionowe na rok 2020 i podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy zakupie pionowego odkurzacza do domu.

Top 5 najlepszych odkurzaczy pionowych

Myślicie, że odkurzacze pionowe to w Polsce rzadkość? Jesteście w błędzie! Ten rodzaj odkurzaczy doczekał się już swoich rankingów, bo jak się okazuje, Polacy coraz chętniej stawiają na korzystne rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest DOBRY odkurzacz pionowy. Poniżej top 5 najlepszych odkurzaczy pionowych, na podstawie opinii konsumentów.

#1 Philips XC8149/01

#2 Tefal Dual Force

#3 Elextrolux Ergorapido

#4 Phillips Speed Pro

#5 Xiaomi Deerma DX 700S

W rankingu utrzymują się znane marki sprzętu AGD, na których możemy polegać. Każdy odkurzacz pionowy objęty jest dwuletnią gwarancją, co daje nam możliwość bezpiecznego korzystania z produktu i możliwości naprawy bądź wymiany w obliczu usterek. W rankingu najpopularniejszych modeli znajdują się odkurzacze bezprzewodowe oraz z możliwością podłączenia do sieci.

Dobry odkurzacz pionowy: zwróć uwagę na te cechy

Obejrzeliście najpopularniejsze modele odkurzaczy pionowych z ostatnich miesięcy? Wszystkie prezentują się znakomicie, prawda? Skąd zatem mamy wiedzieć, jaki wybrać odkurzacz, by się nie zawieść? Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule: jaki odkurzacz pionowy wybrać? Tymczasem krótkie podsumowanie.

  • Za siłę ssącą odkurzacza odpowiada moc urządzenia, dlatego warto sięgać po odkurzacze odpowiednio wysokiej mocy i najwyższej klasy energetycznej A+++.

  • W praktyce bardzo istotna jest wytrzymałość akumulatora. Jeśli decydujemy się na model bezprzewodowy, konieczne jest sprawdzenie, jak długo odkurzacz będzie działał bez konieczności ponownego ładowania.

  • Warto zwracać uwagę również na filtr urządzenia. Czy można go czyścić? Jaką ma klasę skuteczności? Najbardziej polecane są filtry HEPA.

  • Ostatnią kwestię stanowią dodatki do odkurzacza: szczotki wymienne, obecność mini odkurzacza, czy ściennego uchwytu. Rodzaj i ilość dodatków dobieramy według własnych preferencji.

W zależności od konkretnych parametrów odkurzacze pionowe będą różnie kosztować, natomiast, dzięki szerokiej ofercie, mamy szansę na zakup dobrego sprzętu w naprawdę korzystnej cenie.

Gdzie kupić odkurzacz pionowy?

W dobie pandemii najbezpieczniejszą formą zakupów są zakupy online. Zalecamy korzystanie z ofert renomowanych producentów i znanych sklepów, ponieważ w sieci łatwo można paść ofiarą oszustów. Porównajcie oferty na stronie https://www.oleole.pl i na spokojnie zdecydujcie się na wybrany model. Bezpieczne zakupy to zakupy udane!

Wszystkie istotne parametry produktu będą znajdować się na stronie wybranego produktu. Wybierzcie te modele, które przykują Wasz wzrok, a następnie porównajcie ich właściwości i postawcie na najlepsze urządzenie pod względem wydajności i mocy. Dzięki temu na pewno będziecie zadowoleni z zakupu!

Similar Posts