Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Najlepsze odkurzacze pionowe 2020

Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Najlepsze odkurzacze pionowe 2020

Odkurzacz pionowy to niezwykle praktyczne urządzenie domowe. Nie zajmuje dużo miejsca, skutecznie usuwa zanieczyszczenia i doskonale sprawdzi się w każdym domu. Pozostaje tylko pytanie, jaki odkurzacz pionowy wybrać? Przedstawiamy najlepsze odkurzacze pionowe na rok 2020 i podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy zakupie pionowego odkurzacza do domu.

Top 5 najlepszych odkurzaczy pionowych

Myślicie, że odkurzacze pionowe to w Polsce rzadkość? Jesteście w błędzie! Ten rodzaj odkurzaczy doczekał się już swoich rankingów, bo jak się okazuje, Polacy coraz chętniej stawiają na korzystne rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest DOBRY odkurzacz pionowy. Poniżej top 5 najlepszych odkurzaczy pionowych, na podstawie opinii konsumentów.

#1 Philips XC8149/01

#2 Tefal Dual Force

#3 Elextrolux Ergorapido

#4 Phillips Speed Pro

#5 Xiaomi Deerma DX 700S

W rankingu utrzymują się znane marki sprzętu AGD, na których możemy polegać. Każdy odkurzacz pionowy objęty jest dwuletnią gwarancją, co daje nam możliwość bezpiecznego korzystania z produktu i możliwości naprawy bądź wymiany w obliczu usterek. W rankingu najpopularniejszych modeli znajdują się odkurzacze bezprzewodowe oraz z możliwością podłączenia do sieci.

Dobry odkurzacz pionowy: zwróć uwagę na te cechy

Obejrzeliście najpopularniejsze modele odkurzaczy pionowych z ostatnich miesięcy? Wszystkie prezentują się znakomicie, prawda? Skąd zatem mamy wiedzieć, jaki wybrać odkurzacz, by się nie zawieść? Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule: jaki odkurzacz pionowy wybrać? Tymczasem krótkie podsumowanie.

  • Za siłę ssącą odkurzacza odpowiada moc urządzenia, dlatego warto sięgać po odkurzacze odpowiednio wysokiej mocy i najwyższej klasy energetycznej A+++.

  • W praktyce bardzo istotna jest wytrzymałość akumulatora. Jeśli decydujemy się na model bezprzewodowy, konieczne jest sprawdzenie, jak długo odkurzacz będzie działał bez konieczności ponownego ładowania.

  • Warto zwracać uwagę również na filtr urządzenia. Czy można go czyścić? Jaką ma klasę skuteczności? Najbardziej polecane są filtry HEPA.

  • Ostatnią kwestię stanowią dodatki do odkurzacza: szczotki wymienne, obecność mini odkurzacza, czy ściennego uchwytu. Rodzaj i ilość dodatków dobieramy według własnych preferencji.

W zależności od konkretnych parametrów odkurzacze pionowe będą różnie kosztować, natomiast, dzięki szerokiej ofercie, mamy szansę na zakup dobrego sprzętu w naprawdę korzystnej cenie.

Gdzie kupić odkurzacz pionowy?

W dobie pandemii najbezpieczniejszą formą zakupów są zakupy online. Zalecamy korzystanie z ofert renomowanych producentów i znanych sklepów, ponieważ w sieci łatwo można paść ofiarą oszustów. Porównajcie oferty na stronie https://www.oleole.pl i na spokojnie zdecydujcie się na wybrany model. Bezpieczne zakupy to zakupy udane!

Wszystkie istotne parametry produktu będą znajdować się na stronie wybranego produktu. Wybierzcie te modele, które przykują Wasz wzrok, a następnie porównajcie ich właściwości i postawcie na najlepsze urządzenie pod względem wydajności i mocy. Dzięki temu na pewno będziecie zadowoleni z zakupu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *