Dom i Ogród

Toalety myjące – inwestycja, która się opłaca!

Toalety myjące - inwestycja, która się opłaca!

Toaleta myjąca to nowoczesne, wysoko funkcjonalne rozwiązanie łazienkowe, które w innowacyjny sposób łączy działanie miski wc i klasycznego bidetu pozwalając w wygodny i prosty zarazem sposób dbać na co dzień o higienę osobistą całej rodziny. Nowoczesne toalety myjące są wyposażone w wiele ciekawych i praktycznych w codziennym użytkowaniu funkcji, które warto poznać przed podjęciem ostatecznej decyzji o ich zakupie.

Toalety myjące i ich charakterystyka

Najlepsze aktualnie dostępne w sprzedaży toalety myjące oferują bardzo rozbudowaną funkcjonalność, dzięki której są czymś znacznie więcej niż tylko samym połączeniem miski wc i bidetu. Doskonale widać to na przykładzie jednego z najlepszych rozwiązań tego typu obecnych na polskim rynku – toalety myjącej Inspira In-Wash marki Roca. Toaleta dostępna jest w dwóch wersjach – klasycznym kompakcie, który idealnie sprawdzi się w łazienkach, w których montaż kompaktu jest jedynym słusznym wyborem oraz wersji podwieszanej doskonale wpasowującej się w styl oraz wystrój nowoczesnych łazienek.

Toaleta myjąca Inspira In-Wash dysponuje bogatą, idealnie dostosowaną do wymagań współczesnych użytkowników funkcjonalnością. Jej powstanie jest efektem wieloletniej pracy projektantów i inżynierów firmy Roca, których doświadczenie oraz zaangażowanie pozwoliły na stworzenie inteligentnej toalety spełniającej oczekiwania współczesnych, wymagających użytkowników. Toaleta myjąca marki Roca jest uniwersalnym, wyposażonym w najbardziej innowacyjne technologie rozwiązaniem, które do końca 2020 r. można kupić w atrakcyjnej cenie – do wersji podwieszanej dodawany jest bowiem dedykowany stelaż w cenie symbolicznego 1 zł netto, a montaż wykonany przez profesjonalnego serwisanta gratis.

Toalety myjące i ich charakterystyka

Jaką funkcjonalnością dysponują nowoczesne toalety myjące?

Toaleta myjąca Inspira In-Wash posiada wszystkie kluczowe funkcje istotne dla tego typu rozwiązań. Pozwala na wygodne dbanie o codzienną higienę osobistą bez konieczności montowania dwóch osobnych rozwiązań – miski wc i bidetu. Jej praca jest sterowana w sposób elektroniczny, co pozwala na wygodne i precyzyjne dostosowywanie parametrów mycia i suszenia do osobistych preferencji każdego użytkownika. Funkcjonalnością urządzenia można sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu sterowania wbudowanego w urządzenie, co pozwala mieć kluczową funkcjonalność toalety zawsze w zasięgu ręki.

Nowoczesne toalety myjące Inspira In-Wash są urządzeniami bardzo prostymi i intuicyjnymi w obsłudze, przez co stanowią doskonały wybór zarówno dla osób biegłych w nowoczesnych technologiach, jak i ludzi na co dzień preferujących nieskomplikowane i intuicyjne rozwiązania. Prosty i minimalistyczny interfejs pilota pozwala uzyskać szybki dostęp do wszystkich opcji urządzenia oraz bezproblemowe korzystanie z jego pełnej funkcjonalności. Toalety wyposażone są w dwie funkcje mycia – natrysk damski i tylny, których efektywność można dodatkowo wzbogacić poprzez funkcję oscylacyjną zapewniającą jeszcze większą czystość i wygodę mycia. Funkcja suszenia pozwala natomiast ograniczyć zużycie papieru toaletowego oraz gwarantuje wysoki komfort codziennego korzystania z toalety. Parametry zarówno mycia, jak i suszenia mogą być regulowane oraz dostosowywane do osobistych preferencji domowników.

Similar Posts